Jaki system nanofiltracji wybrać?

Celem nanofiltracji jest zmiękczenie oraz sterylizacja wody. W ten sposób usuwane są z niej bakterie, sole wapnia, magnezu czy siarczanów. Nanofiltracja usuwa również zanieczyszczenia oraz uzdatnia wodę. Za pośrednictwem tego procesu możliwa jest ochrona jonizatorów wody, poprzez usunięcie wszystkich związków wielkocząsteczkowych, koloidalnych oraz mikroorganizmów.

system nanofiltracji Ecoperla Nano

Najskuteczniejszy system nanofiltracyjny?

Jednym z najskuteczniejszych systemów nanofiltracyjnych jest Ecoperla Nano. System ten wyprodukowany został z najdoskonalszych komponentów dostępnych na kontynencie europejskim. Znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w gospodarstwach domowych, w celu poprawy jakości wody pitnej. Filtr polskiej marki Ecoperla Nano usuwa z wody bakterie, wirusy, pestycydy, chlor oraz cząstki mechanicznych zanieczyszczeń.

Prawdziwy lider na rynku

System Escoperla Nano jest liderem na rynku również ze względu na wysoką skuteczność zmniejszenia twardości wody. Jego stopień redukowany jest za pomocą urządzeń o połowę, w stosunku do parametrów charakteryzujących wodę surową przed kontaktem z urządzeniem. Filtrowanie wody w systemie nanofitracyjnym Ecoperla Nano odbywa się w pięciu etapach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.