Użytkowanie twardej wody niesie ze sobą mnóstwo niedogodności, dlatego już dziś warto podjąć kroki mające na celu eliminację tego problemu. Na rynku właśnie pojawiła się ulepszona wersja zmiękczacza wody, który pokochali użytkownicy w całej Polsce. Sprawdź, co się zmieniło w Ecoperla Toro 24!

Nowa głowica sterująca

W Ecoperla Toro 24 zastosowano ulepszoną wersję głowicy, dzięki czemu butla epoksydowa może być wyższa, przez co pomieści więcej złoża jonowymiennego. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zmianie nie uległy kompaktowe wymiary obudowy, dlatego urządzenie można zamontować nawet w trudno dostępnych wnękach. Całe urządzenie jest wyjątkowo łatwe w montażu.

Podświetlany panel sterujący ma jeszcze mniej przycisków, przez co stał się bardziej intuicyjny w obsłudze, a programowanie zajmuje maksymalnie kilka minut.

Skuteczne zmiękczanie wody

Wysokiej jakości, monosferyczne złoże jonowymienne o pojemności 24 litry świetnie radzi sobie z redukują nawet bardzo wysokiego stopień twardości wody przy zachowaniu niskiego poziomu poboru wody i soli do regeneracji.

Masz wątpliwości? Nie wiesz, czy takie rozwiązanie sprawdzi się u Ciebie? Obejrzyj recenzję całej serii Ecoperla Toro!

Twarda woda to nie przelewki. Na szczęście z Ecoperla Toro 24 masz ten problem z głowy!