Znacie już kultowy kompaktowy zmiękczacz wody polskiej marki Ecoperla, Ecoperla Toro 24? Ten produkt to już klasyk! Teraz jednak niespodzianka! Na rynku pojawił się w większej wersji z aż 35 litrami złoża filtracyjnego! Poznajcie Ecoperla Toro 35!

Ecoperla Toro 24 okazał się być strzałem w dziesiątkę! Wielu użytkowników zwróciło na niego uwagę z powodu nietuzinkowego wyglądu. Z czasem jednak wyszło, że to nie jest jedyna zaleta. Ecoperla Toro 24 okazał się bardzo ekonomicznym, a jednocześnie wydajnym zmiękczaczem wody, idealnym dla czteroosobowej rodziny. Wśród produktów marki zabrakło jednak podobnego produktu o większej wydajności, przeznaczonego dla większych rodzin. Z tego właśnie powodu polska marka Ecoperla zdecydowała się na wprowadzenie większej wersji Ecoperla Toro z aż 35 litrami żywicy jonowymiennej. W taki sposób Ecoperla Toro stał się serią, a sama marka może pochwalić się jednym z największych na rynku kompaktowych zmiękczaczy wody.

Ecoperla Toro 35 – co go wyróżnia?

Głównym zadaniem kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Toro 35 jest wydajne i ekonomiczne zmiękczanie wody, która następnie będzie użytkowana w całym domu. Miękka woda to cała gama zalet, między innymi:

  • Brak osadów w instalacji i urządzeniach AGD
  • Doskonała ochrona kotła grzewczego
  • Niższe rachunki za ogrzewanie
  • Mniejsze zużycie detergentów i środków czystości
  • Miękka skóra, dobra kondycja włosów
  • Łatwe sprzątanie
  • Apetyczny wygląd napojów i potraw przyrządzonych na bazie takiej wody

Ecoperla Toro 35 doskonale sprawdzi się w dużych gospodarstwach domowych, ze sporym zużyciem wody oraz wysokim stopniem twardości. Wszystko ze względu na bardzo dużą powierzchnię filtracyjną. Nawet woda o kiepskich parametrach będzie miała odpowiednio długi czas kontaktu ze złożem filtracyjnym.

Ponadto w Ecoperla Toro 35 zastosowano wysokiej jakości monosferyczną żywicę jonowymienną. Produkuje ją niemiecki pionier w tej dziedzinie Lanxess, o renomie na całym świecie. Żywica monosferyczna charakteryzuje się dużą trwałością, nie potrzebuje dużej ilości wody i soli na regenerację. Ponadto nie ma szans na powstawanie kanalików, którymi mogłaby swobodnie przepływać nieuzdatniona woda. Wymiana jonowa zachodzi równomiernie, a złoże nie będzie ulegało tak szybkiemu zużyciu, jak przy mniejszych modelach.

To jednak nie wszystko. Nowy model Ecoperla Toro 35 jest wyposażony w unowocześnioną głowicę sterującą. W praktyce, producent wyeliminował tym posunięciem wszelkie błędy, które mogły się pojawiać w poprzedniej wersji modelu.

Ecoperla Perfect System

Ecoperla Toro 35 jest wyposażony w specjalne ustawienia Ecoperla Perfect System, stworzone przez doświadczonych ekspertów marki. Ich zastosowanie sprawia, że praca zmiękczacza wody Ecoperla Toro jest zrównoważona, a przy tym bardzo ekonomiczna. To urządzenie z pewnością nie naruszy domowego budżetu. Ponadto Ecoperla Perfect System jest w pełni kompatybilny z przepływem przeciwprądowym, zapewniając tym samym naprawdę dobre i widoczne efekty podczas eksploatacji.

Wygoda użytkowania Ecoperla Toro 35

Ecoperla Toro 35 jest zmiękczaczem wody, który użytkuje się z ogromną przyjemnością i łatwością. Umożliwia to jego konstrukcja. Kontroli poziomu soli w zbiorniku można dokonać szybko i bezproblemowo. Panel jest bardzo intuicyjny, a na podświetlanym ekranie bez trudu można odczytać wszystkie niezbędne informacje.

Mieszacz to szansa na wyregulowanie stopnia twardości na wyjściu z urządzenia zgodnie ze swoimi potrzebami, natomiast by-pass daje możliwość puszczenia surowej wody na instalację z pominięciem urządzenia. To przydatne na przykład w czasie wymiany złoża lub kompleksowego serwisu.

Prosty montaż Ecoperla Toro 35

To jeszcze nie wszystkie zalety zmiękczacza wody Ecoperla Toro 35! Jedną z ważniejszych jest również możliwość łatwego montażu. Umożliwia to nietuzinkowa obudowa. Odseparowanie butli ciśnieniowej od zbiornika solanki sprawia, że z instalacją poradzi sobie nawet laik. Nieduża głębokość i szerokość to z kolei cechy umożliwiające montaż we wnękach i miejscach z utrudnionym dostępem.

10 lat gwarancji na zmiękczacze wody Ecoperla Toro!

Zmiękczacze wody z serii Ecoperla Toro są objęte aż 10-letnim okresem gwarancyjnym! Polska marka Ecoperla zapewnia świetne warunki. Przy okazji to doskonałe świadectwo jakości.

Szukaj w dobrych sklepach!

Ecoperla Toro 35 dostępny jest w dobrych sklepach internetowych oraz stacjonarnych z branży uzdatniania wody. Ten produkt warto wybrać ze względu na wydajne i ekonomiczne działanie. Przetestuj w swoim domu!

Dowiedz się więcej o Ecoperla Toro 35: https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-ecoperla-toro-35/