Ecoperla Softcab to nowość w branży uzdatniania wody! Za tą nazwą kryją się trzy niezwykłe, kompaktowe zmiękczacze wody o znakomitych komponentach, dostępne w bardzo dobrej cenie. Poznaj trzy powody, dla których warto zdecydować się akurat na te zmiękczacze wody!

Trzy modele do każdego gospodarstwa domowego

Ecoperla Softcab to trzy modele kompaktowych zmiękczaczy wody do wyboru. Wielość modeli pozwala dokładnie dopasować najlepsze rozwiązanie do swojego gospodarstwa domowego. Pierwszym i najmniejszym jest Ecoperla Softcab 12. To model z 12 litrami żywicy jonowymiennej do mieszkań w bloku lub małych domów jednorodzinnych. Doskonały wybór do 1-2 osobowych rodzin, przy niewielkim zapotrzebowaniu na wodę i niedużej ilości miejsca.

Ecoperla Softcab 25 jest średnim modelem, idealnym na potrzeby większości gospodarstw domowych. Bez problemu dostarczy wodę dla 3-4 osób do ich codziennych potrzeb. Ecoperla Softcab 35 to duży, choć nadal kompaktowy zmiękczacz wody. Idealna propozycja dla dużych rodzin. Miękka woda będzie dostarczana na bieżąco nawet przy jej wysokim zużyciu.

Fantastyczne komponenty wewnątrz zmiękczacza wody

Wewnątrz zmiękczacza wody Ecoperla Softcab znajdziemy solidne komponenty. Szczególną uwagę należy zwrócić na naprawdę wysokiej jakości głowicę sterującą amerykańskiego producenta Clack. Jest to pionier wśród producentów głowic sterujących. Jego produkty są doceniane za bezawaryjność i możliwość łatwego serwisowania. Inną zaletą jest monosferyczna żywica jonowymienna najwyższej klasy. Doskonale trwała i wydajna. Średnio należy ją wymienić dopiero po upływie 10 lat. Nad niskimi kosztami eksploatacji i prawidłową pracą czuwa Ecoperla Perfect System. Wbudowany mieszacz daje możliwość ustawienia dowolnej wartości twardości wody na wyjściu z urządzenia, a zabezpieczenia antyzalaniowe gwarantują bezpieczeństwo. Klasa sama w sobie!

Aż 10 lat gwarancji na zmiękczacz wody

Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab są objęte aż 10-letnim okresem gwarancyjnym. Te warunki dotyczą całego urządzenia. Są bardzo atrakcyjne i dają pewność pomocy. Do tego Ecoperla oferuje doradztwo i konsultacje oraz dostęp do części zamiennych w razie takiej potrzeby. Każdy Klient może czuć się zaopiekowany.