Własny filtr kuchenny to obecnie bardzo modne rozwiązanie, które wybiera coraz chętniej wiele osób. To doskonała alternatywa dla zgrzewek wody butelkowanej, dzięki której można być eko, a przy okazji zadbać o siebie. Dlaczego Ecoperla Revo jest wyjątkową propozycją do nowoczesnych domów?

Ecoperla Revo jest świetną odwróconą osmozą, która może znaleźć swoje miejsce w wielu nowoczesnych kuchniach. To produkt wymyślony przez polską markę Ecoperla dla tych, którzy cenią luksus, wygodne rozwiązania, które same kontrolują swoją pracę i nie wymagają wiele uwagi. Ta odwrócona osmoza jest wprost naszpikowana nowinkami technologicznymi. Ma bardzo dużo do zaoferowania!

Do szafki i szuflady

Ecoperla Revo jest odwróconą osmozą, która zajmuje bardzo mało miejsca. Wszystko dzięki swoim wymiarom oraz budowie, a także temu, że nie posiada zbiornika na magazynowanie wody. Zmieści się zarówno w szafce, jak i szufladzie, w pionie lub poziomie. Instalację można

Wkłady o dużej żywotności

Ecoperla Revo oczyszcza wodę na trzech etapach. Pierwszym z nich jest wkład o dokładności 5 mikronów. To wkład łączący w sobie funkcję mechanicznego oraz węglowego. Wstępnie przygotowuje wodę na membranę osmotyczną. Ta jest kolejnym etapem. Jej wydajność to 600 GPD. Usuwa z wody: bakterie, wirusy, cysty, metale ciężkie oraz wszelkie zanieczyszczenia nawet o wielkości pojedynczych jonów. Ostatnim etapem jest wkład szlifujący.

Wszystkie wkłady filtracyjne, jak i membrana osmotyczna charakteryzują się dużą trwałością i długą żywotnością. Wkłady wystarczy wymieniać co 12 miesięcy, natomiast membrana osmotyczna może spełniać swoją funkcję nawet przez 3 lata! Serwis jest więc naprawdę rzadki, a do tego banalnie prosty! Wystarczy jedynie przekręcić, wyjąć zużyty komponent z obudowy, a w jego miejsce założyć nowy.

Doskonała, zachwycająca jakość!

Ecoperla Revo jest bardzo ekonomiczną odwróconą osmozą. Odrzut to jedynie litr na 2 litry uzyskanego produktu. To jeden z najlepszych możliwych wyników do uzyskania. Poza tym wodę można pobierać z prędkością 1,6 litra na minutę. W Ecoperla Revo znajdziemy także system Aquastop, który zablokuje dostęp wody do urządzenia w razie wystąpienia wycieku. Nad prawidłową pracą czuwa mikroprocesor. Jeśli odwrócona osmoza nie jest używana przez więcej niż dobę, przepłukuje całe urządzenie w celu zachowania pełnej higieny. Do tego Ecoperla Revo ma wbudowany miernik TDS, dzięki któremu możliwa jest stała kontrola jakości wody.

To wciąż jeszcze nie wszystkie zalety! Dodatkowych informacji warto szukać na stronie producenta oraz dobrych dystrybutorów.