Lampy bakteriobójcze Viqua (dawne Sterilight)

Lampy Sterilight są jednymi z najbardziej znanych na świecie i najchętniej kupowanymi w Polsce. Charakteryzują się dużą skutecznością i zapewniają wysoki stopień efektywności dezynfekcji. Lampy Sterilight są stale ulepszane. Wprowadzane są nowoczesne technologie mające na celu podniesienie standardów oraz ułatwienie użytkowania. Lampy bakteriobójcze są w pełni certyfikowane. Cechą wyróżniającą te lampy spośród innych jest żarnik wysokiej jakości.  Charakteryzuje go wysoka wydajność godzinowa oraz duża moc. Lampy sterylizujące Sterilight posiadają czujnik zużycia żarnika, który informuje o potrzebie wymiany na nowy. Marka Sterilight doczekała się wielu odpowiedników o słabszych parametrach produkowanych przez konkurencyjne firmy. Warto na nie uważać i upewniać się, czy lampy UV są oryginalnego producenta, ponieważ urządzenia nie pochodzące od firmy Viqua mogą być awaryjne.

Lampy bakteriobójcze TMA

Firma TMA to polska firma działająca w branży uzdatniania wody już od wielu lat. Specjalizują się w produkcji i dystrybucji lamp bakteriobójczych. W lampach UV wykorzystywane są żarniki znanego producenta – firmy Philips. Lampy posiadają różne parametry i wielkości. Urządzenia produkowane są w Polsce. Podzespoły pochodzą z krajów Unii Europejskiej. Producent ma w swojej ofercie niemal 30 modeli. Lampy przeznaczone są do użytkowania w gospodarstwach domowych i przemyśle. Oprócz lamp bakteriobójczych do wody, firma oferuje też lampy UV do powietrza.

Lampy bakteriobójcze Cintropur

Lampy bakteriobójcze to tylko jedna z wielu systemów filtracji wody, którymi zajmuje się Cintropur. Sama firma działa na światowym rynku już od ponad 40-stu lat. Zakład produkcyjny znajduje się w Belgii. Lampy UV tego producenta są skonstruowane w taki sposób, by ich wymiana mogła być prosta i szybka. Cintropur proponuje lampy UV połączone z filtrem mechanicznym. To pozwala na usunięcie z wody dużych cząstek mechanicznych, które mogłyby powodować awarię. Urządzenia dedykowane są dla przemysłu, jak też do gospodarstw domowych z wodą pochodzącą ze studni głębinowej.