Szukasz zmiękczacza wody, który pomógłby się uporać z problemem twardej wody w mieszkaniu? A może nie masz zbyt wiele przestrzeni w swoim domu na montaż takiego urządzenia, ale zależy Ci na tym, aby w całej instalacji płynęła miękka woda? Odpowiedzią na te wszystkie potrzeby jest nowa seria od polskiej marki Ecoperla – Ecoperla Vita!

Polska marka Ecoperla jest już całkiem dobrze znana na rynku uzdatniania wody. Jej produkty doceniło wielu użytkowników za wydajność, funkcjonalność, estetykę oraz innowacyjne rozwiązania ułatwiające użytkowanie, faktycznie dopasowane do potrzeb. Do obecnych już w ofercie produktów dołączyła nowa seria zmiękczaczy wody – Ecoperla Vita.

Co warto wiedzieć o zmiękczaczach wody Ecoperla Vita?

Ecoperla Vita to dobra propozycja do mieszkań oraz domów nie dysponujących dużą ilością miejsca na instalację. W skład serii wchodzi Ecoperla Vita 12 odpowiedni na zaspokojenie potrzeb dwuosobowej rodziny. Ze względu na swoje wymiary to również świetna propozycja na zmiękczanie wody w bloku. Jeśli tylko instalacja w budynku pozwala na montaż tego centralnego urządzenia, warto skorzystać z takiej opcji. Zmiękczacz wody Ecoperla Vita 12 świetnie sprawdzi się do montażu pod blatem, albo w szafie w korytarzu.

Ecoperla Vita 25 to kompaktowy zmiękczacz wody stworzony na potrzeby nieco większych gospodarstw domowych. Z wody uzdatnianej za jego pośrednictwem bez problemu może korzystać 4-5 osobowa rodzina. Nie jest szeroki, więc jego miejsce może być nawet w niewielkiej wnęce lub wąskim pomieszczeniu. Nie zabierze dużo miejsca, a to zawsze jest potrzebne!

Oba zmiękczacze wody z serii Ecoperla Vita zostały wykonane z naprawdę trwałych i dobrych jakościowo komponentów. Znajdziemy w nich głowicę sterującą od amerykańskiego producenta Clack, wydajną żywicę monosferyczną najwyższej klasy. Regeneracja przeciwprądowa oraz Ecoperla Perfect System zapewniają niskie koszty utrzymania. Ecoperla proponuje aż 10-letni okres gwarancji.