Wreszcie doczekaliśmy się! Zmiękczacz wody z WiFi Pentair IQsoft wreszcie można kupić w Polsce z funkcją WiFi! Pentair już dawno zapowiadał wprowadzenie tego dodatku, le to nie wszystko. Co jeszcze znalazło się w nowej serii?

Nowe funkcje w zmiękczaczach wody Pentair IQsoft

Najważniejszym dodatkiem do nowej serii zmiękczaczy wody jest oczywiście dodanie WiFi. Dzięki temu możemy połączyć urządzenie z naszym tabletem lub telefonem. Producent Pentair stworzył do tego specjalną aplikację ConnectMySoftener, działającą z systemem Android oraz IOS. Dzięki temu możemy śledzić i kontrolować pracę zmiękczacza wody. Oprócz tego w aplikacji znajdziemy tryb wakacyjny. Możemy go ustawić w czasie naszego wyjazdu. Działanie tego trybu powoduje rzadszą regenerację.

Jeszcze bardziej ekonomiczne działanie Pentair IQsoft

Oprócz tego w zmiękczaczu wody z WiFi Pentair IQsoft zamontowano alarm poziomu soli w zbiorniku. To udoskonalenie na pewno sprawi, że czynność dosypywania tabletek będzie przebiegała szybciej i wygodniej. To ukłon w stronę osób, które montują te urządzenia w pomieszczeniach gospodarczych i zapominają o regularnej kontroli poziomu soli.

Oprócz tego poprawiono pracę procesora, dzięki czemu skrócono czas regeneracji oraz zmniejszono zużycie soli do tego procesu.

Poznaj bliżej najpopularniejszy model z serii Pentair IQsoft 25 na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-pentair-iqsoft-25/

Wersja na miarę dzisiejszych czasów

Wprowadzone udoskonalenia to doskonałe dopełnienie zmiękczaczy wody z WiFi Pentair IQsoft. Opracowanie przez producenta tego urządzenia w najdrobniejszych szczegółach sprawia,że plasuje się w ścisłej czołówce najlepszych zmiękczaczy wody dostępnych na rynku.