Czy słyszeliście już o nowości od polskiej marki Ecoperla i Pentair? To niezwykły zmiękczacz wody, który zaskakuje swoją nowoczesnością, a w dodatku jest w stanie wygenerować naprawdę duże oszczędności! Taki właśnie jest zmiękczacz wody z WiFi Ecoperla Slimline!

Ecoperla Slimline w nowej odsłonie jest już do nabycie u wielu dystrybutorów. To niezwykłe zmiękczacze wody z WiFi, które można mieć pod kontrolą z każdego miejsca na świecie. Do wyboru są trzy rozmiary: z 14 (https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Zmiekczacz-Ecoperla-Slimline-14/570), 17 (https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Zmiekczacz-Ecoperla-Slimline-17/569) i 24 (https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Zmiekczacz-Ecoperla-Slimline-24/568) litrami monosferycznej żywicy jonowymiennej. Za prawidłowe działanie odpowiada bezawaryjna głowica sterująca, działająca w oparciu o elektrozawory. Całość jest dopracowana w najdrobniejszych detalach.

Zmiękczacz wody z WiFi Ecoperla Slimline

Zmiękczacz wody z WiFi Ecoperla Slimline jest niezwykły przede wszystkim przez to, że posiada wbudowany moduł WiFi. Nadal jeszcze nie zdarza się to w wielu zmiękczaczach wody. Po jego uruchomieniu oraz wgraniu na tablet lub telefon aplikacji ConnectMySoftener, można bezpiecznie i bez problemu korzystać i sprawdzać obecny stan tego domowego urządzenia. Mamy podgląd do przepływu i zużycia wody w konkretnym okresie, historii regeneracji, możemy uruchomić tryb wakacyjny, poprosić o powiadomienia o potrzebie dosypywania soli czy umówienia profesjonalnego serwisu. To ogromne ułatwienie i mnóstwo możliwości.

WiFi w zmiękczaczu wody to jeszcze nie wszystko

Seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline może się poszczycić nie tylko funkcją WiFi, ale również wieloma innymi, ciekawymi i przydatnymi dodatkami. Wśród nich można wymienić między innymi dźwiękowy alarm poziomu soli czy system suchego zbiornika solanki. Ecoperla Slimline jest niezwykle oszczędnym zmiękczaczem wody z WiFi. Wszystko dzięki Ecoperla Perfect System, solankowaniu proporcjonalnemu i zastosowaniu regeneracji UpFlow. Wydatki na wodę oraz sól regeneracyjną będą minimalne! Warto pamiętać, że  zmiękczacze wody serii Ecoperla Slimline są objęte niezwykle atrakcyjnymi warunkami gwarancyjnymi!