Zawsze istnieje ryzyko, że w wodzie z kranu są jakieś zanieczyszczenia. Niewątpliwie jednak, najczęściej zanieczyszczenia pojawiają się w wodzie ze studni głębinowej. Czy oznacza to, że nie należy z niej korzystać?

stacje wielofunkcyjne Ecoperla

Uzdatnianie wody

Niewątpliwie, woda ze studni głębinowej jak najbardziej nadaje się do użytku, o ile odpowiednio się ją uzdatni. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi złoże wielofunkcyjne. Pozwala ono pozbyć się właściwie wszystkich znanych zanieczyszczeń.

Wydaje się, że najgroźniejsze są takie zanieczyszczenia, jak metale ciężkie czy też np. amoniak. Zwykle bardzo trudno jest się ich pozbyć, jednak złoże wielofunkcyjne robi to dosyć sprawnie.

Złoże wielofunkcyjne w specjalnych urządzeń

Oczywiście, złoże wielofunkcyjne musi znajdować się w jakieś obudowie, którą zwykle stanowią stacje wielofunkcyjne, takie jak stacja polskiej marki Ecoperla Multicab (o tej i o innych stacjach dowiesz się więcej na https://www.zestudni.pl/stacje-wielofunkcyjne/ ). Jest to stacja, którą specjaliści cenią bardzo wysoko. Wynika to z faktu, że w całości usuwa z wody wspomniane wyżej metale ciężkie i amoniak, mangan, twardość wody. Ponadto, oczywiście usuwa również wszystkie duże zanieczyszczenia, jak choćby piasek.

Warto zauważyć, że złoże wielofunkcyjne z Ecoperli Multicab nie tylko oczyszcza wodę, ale także ją zmiękcza. Twardość wody jest często bagatelizowanym problemem.

Co więcej, stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multicab jest objęta aż 10-letnim okresem gwarancyjnym! Polska marka Ecoperla zapewnia świetne warunki. Przy okazji to doskonałe świadectwo jakości.