Wkład rewitalizujący od polskiej Ecoperla Elixir odpowiada za dostarczenie wody posiadającej unikalne właściwości. W wyniku reakcji chemicznej, woda łączy się z cząsteczkami magnezu. W ten sposób dochodzi do powstania cząsteczek wodoru, dzięki którym uzyskiwany jest bardzo wysoki wskaźnik pH wody.

Zyskuje ona optymalny odczyn zasadowy, który jest najlepiej przyswajany przez organizm ludzki. Picie takiej wody zapewnia szybsze i lepsze nawodnienie, a tym samym wpływa na dobre samopoczucie.

Woda, która szybko wchłania się do organizmu

Uzyskiwana dzięki Ecoperla Elixir woda bierze udział w wielu procesach zachodzących w organizmie. Zapewnia ochronę przed rozwojem i działaniem wolnych rodników, powstrzymuje postępujące procesy starzenia się i doprowadza do szybszej regeneracji organizmu. Zwiększa również siły witalne, dzięki czemu zapobiega nadmiernemu stresowi i utrzymuje rytm serca na wyregulowanym poziomie. Woda alkaliczna wzmacnia również zęby oraz układ kostny.

Woda, która zapobiega nadciśnieniu

Dzięki regularnemu piciu wody alkalicznej, prowadzić można bardzo zdrowy tryb życia. Za sprawą odpowiedniej filtracji spożywanej wody zapobiegać można nadciśnieniu oraz występowaniu chorób serca, a także powstrzymywać powstawanie chorób układu mięśniowego. Wysokiej jakości woda jest również bardzo pomocna w utrzymywaniu optymalnego poziomu cholesterolu.