Unikalne właściwości wody po Ecoperla Elixir. Dlaczego warto go stosować?

Wkład rewitalizujący od polskiej Ecoperla Elixir odpowiada za dostarczenie wody posiadającej unikalne właściwości. W wyniku reakcji chemicznej, woda łączy się z cząsteczkami magnezu. W ten sposób dochodzi do powstania cząsteczek wodoru, dzięki którym uzyskiwany jest bardzo wysoki wskaźnik pH wody.

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir

Zyskuje ona optymalny odczyn zasadowy, który jest najlepiej przyswajany przez organizm ludzki. Picie takiej wody zapewnia szybsze i lepsze nawodnienie, a tym samym wpływa na dobre samopoczucie.

Woda, która szybko wchłania się do organizmu

Uzyskiwana dzięki Ecoperla Elixir woda bierze udział w wielu procesach zachodzących w organizmie. Zapewnia ochronę przed rozwojem i działaniem wolnych rodników, powstrzymuje postępujące procesy starzenia się i doprowadza do szybszej regeneracji organizmu. Zwiększa również siły witalne, dzięki czemu zapobiega nadmiernemu stresowi i utrzymuje rytm serca na wyregulowanym poziomie. Woda alkaliczna wzmacnia również zęby oraz układ kostny.

Woda, która zapobiega nadciśnieniu

Dzięki regularnemu piciu wody alkalicznej, prowadzić można bardzo zdrowy tryb życia. Za sprawą odpowiedniej filtracji spożywanej wody zapobiegać można nadciśnieniu oraz występowaniu chorób serca, a także powstrzymywać powstawanie chorób układu mięśniowego. Wysokiej jakości woda jest również bardzo pomocna w utrzymywaniu optymalnego poziomu cholesterolu.

One Comment

  1. Kiedyś sprawdzałam na ich stronie czy są jakieś informacje dotyczące ilości magnezu po tym wkładzie i pamiętam, ze gdzieś to znalazłam. Wcale nie były to małe ilości! Także może być niezły ten wkład. Jak będę kupować filtr to dokupię też taki wkład 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.