Bardzo często zbyt wysokie stężenie azotanów w zawartości wody użytkowej jest stosunkowo trudne do wykrycia. Warto jednak zadbać o dokładne sprawdzenie źródła wody pod kątem tego parametru. Nadmiar azotanów może przyczynić się do wyrządzenia ogromnych szkód w ludzkim organizmie. Azotany stanowią problem dla wszystkich osób, które korzystają z wody studniowej. Najczęściej można to zaobserwować na zamieszkiwanych przez nich terenach rolniczych.

Urządzenia dobrane do konkretnych potrzeb

Ecoperla Nitratower z serii Ecoperla Tower usuwa z wody użytkowej siarczany oraz azotany. Urządzenie posiada wydajne i doskonale dobrane złoże o bardzo wysokiej jakości. Wyposażone jest również w praktyczny zestaw ustawień Ecoperla Smart System, który zapewnia oczyszczanie wody na bardzo wysokim poziomie. Dzięki takiej filtracji woda jest nie tylko całkowicie bezpieczna w użytkowaniu, ale również o wiele zdrowsza.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Stacja polskiej marki Ecoperla Nitratower usuwa azotany i siarczany w profesjonalny i wydajny sposób. Tego typu urządzenia o dużych wydajnościach mogą być dostępne w kilku wymiarach. System składa się z całkowicie bezawaryjnej oraz niezwykle funkcjonalnej głowicy przeznaczonej do sterowania, a także butli nierdzewnej wypełnionej najlepszym pod względem jakości złożem.

Ponadto, Stacje uzdatniania z serii Ecoperla Tower są objęte aż 10-letnim okresem gwarancyjnym! Polska marka Ecoperla zapewnia świetne warunki. Przy okazji to doskonałe świadectwo jakości.