Belgijska marka Cintropur od 40 lat ułatwia życie ludziom na całym świecie poprzez produkcję solidnych i trwałych urządzeń do uzdatniania wody. Wykorzystane materiały i posiadane atesty gwarantują sprawne działanie i bezpieczeństwo. Filtry zostały uzupełnione o pasujące wkłady. Oba elementy dzięki nowoczesnym rozwiązaniom są oszczędne i sprawiają minimum problemów w eksploatacji.

Filtry Cintropur

Urządzenia mocuje się na rurze. Dzięki specjalnemu mechanizmowi, zabrudzenia są strącane na dno. Powoduje to dłuższą żywotność wkładów. Jest to tym samym oszczędność pieniędzy i czasu, jaki trzeba by poświęcić na wymianę. Seria domowa ma zabezpieczać instalację w mieszkaniu. Samodzielnie można dobrać potrzebny mikronaż wkładu. Niektóre filtry posiadają też klosz z inżektorem. Seria przemysłowa sprawdzi się chociażby w ochronie maszyn produkcyjnych. Lampy bakteriobójcze z kolei usuną bakterie nawet z wody deszczowej czy tej uzyskiwanej z przydomowego źródła.

Wkłady Cintropur

Wkłady uzupełniają filtry analogicznie. To od ich doboru w głównej mierze zależy, jakie zanieczyszczenia będzie usuwał filtr. Węgiel aktywny uzupełni wspomniane we wcześniejszej części tekstu filtry węglowe. Razem produkty marki Cintropur poradzą sobie z różnymi zadaniami.