Filtry Cintropur są przeznaczone do powszechnych zastosowań domowych oraz przemysłowych. Produkty te przede wszystkim wykonane są z najwyższej jakości materiałów syntetycznych, które w połączeniu z odpowiednimi lampami sterylizacji UV zapewniają doskonałe rezultaty.

Filtry i wkłady Cintropur są produkowane z tworzyw sztucznych, które zostały zatwierdzone do kontaktu z wodą pitną. Każdy produkt jest certyfikowany, dzięki czemu wszystkie wkłady i filtry CIntropur są z powodzeniem stosowane w wielu gałęziach przemysłu, w tym w gastronomii. Bezpieczeństwo użytkowania należy do największych zalet produktów marki Cintropur, przez co ma ona wielu zwolenników.

Wysoka wydajność, innowacyjna budowa

Charakterystyczną cechą filtra Cintropur jest bardzo wysoka sprawność, co gwarantuje spadek ciśnienia przy wysokich obrotach. Obudowa filtra jest przezroczysta, co pozwala na stałą kontrolę nad stopniem zanieczyszczenia każdego używanego wkładu. Filtry Cintropur mają wiele zastosowań docelowych. Mogą być to budynki mieszkalne, w których produkt te są wykorzystywane do ochrony urządzeń sanitarnych zasilanych wodą komunalną lub deszczową. Filtry Cintropur także oczyszczają wodę przed nałożeniem zmiękczania, napromieniowania UV lub odwróconej osmozy.Dowiedz się więcej na https://www.filtry-do-wody.info/producent/cintropur/

Stosowane w przemyśle, rolnictwie oraz sektorze HoReCa

W przemyśle filtry Cintropur są stosowane w ochronie maszyn, urządzeń i instalacji. W rolnictwie służą do czyszczenia systemów nawadniających, filtracji wody deszczowej i studni oraz wody przeznaczonej do pojenia zwierząt. W rezultacie można w związku z nimi odnotować wiele znaczących korzyści, takich jak wysoki przepływ przy niskim spadku ciśnienia, a także trwałość i niezawodność podczas szybkiego i łatwego czyszczenia wnętrza. Filtry Cintropur są ekologiczne i niedrogie, ale bardzo ekskluzywne i skuteczne. Dzięki temu ich wykorzystanie jest opłacalne i pozwala na uzyskanie doskonałych wyników.