Jeśli można by było wymienić markę z branży uzdatniania wody, która dość szybko odniosła sukces i stała się popularna, z pewnością jest to marka Ecoperla. Jeszcze nie tak dawno stawiała pierwsze kroki na polskim rynku, a teraz jest już dobrze znana i polecana w bardzo szerokim gronie. Skąd jej fenomen? Kto stoi za polską marką Ecoperla?

Główną dewizą polskiej marki Ecoperla jest piękno czystej wody, a misją dostarczanie sposobów na poprawę jej jakości w każdym domu, w którym jest to potrzebne. Za marką Ecoperla stoi szeroka gama urządzeń uzdatniających wodę oraz akcesoriów z najwyższej półki pod względem jakości. Służą poprawie parametrów wody wodociągowej oraz wody z własnego ujęcia. Oferta obejmuje: filtry kuchenne, urządzenia do uzdatniania wody na cały dom oraz dopasowane akcesoria. Większość z produktów posiada specjalne systemy, stworzone z myślą o jak najbardziej wydajnej pracy. Dbają o zrównoważoną i bezpieczną pracę oraz niższe koszty eksploatacyjne.

Ponadto Ecoperla zapewnia bardzo korzystne warunki i kompleksowe podejście do swoich odbiorców. Wiele z oferowanych produktów jest objętych 10-letnim okresem gwarancyjnym. Użytkownicy mogą liczyć na stały dostęp do części zamiennych oraz wsparcie techniczne. Niektóre produkty są również objęte oznaczeniem „Think Green with Ecoperla”. To znak związany z nową inicjatywą marki. Ma ona na celu promocję technologii i rozwiązań związanych z uzdatnianiem wody, które mogłyby wspierać środowisko i sprawiać, że do swojego życia wprowadzimy ekologiczne nawyki, związane choćby ze zmniejszeniem ilości produkowanych odpadów.

Marka Ecoperla to jednak nie tylko ekskluzywne urządzenia dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i produkowane na terenie Europy, ale także wiedza. Twórcy postanowili wytłumaczyć odbiorcom i pokazać w prosty i w pełni przystępny sposób, jak działają urządzenia do uzdatniania wody, nowinki z branży oraz co zrobić, jeśli w ujęciu wystąpi konkretne zanieczyszczenie. To pozwala na podjęcie w pełni świadomej decyzji, dotyczącej wyboru metod uzdatniania wody oraz daje wiedzę na temat tego, co powinno mieć urządzenie, które poradzi sobie z usuwaniem danego zanieczyszczenia z wody.

Ecoperla jest więc kompleksowym podejściem do tematu uzdatniania wody i sporym ukłonem w kierunku odbiorcy i jego wygody użytkowania urządzeń. Ta marka doskonale zapełniła lukę na rynku. Jednak kto za nią stoi?

Kto stworzył markę Ecoperla?

Ecoperla jest marką stworzoną przez firmę z wieloletnim doświadczeniem w branży uzdatniania wody. Klarsan działa na terenie całej Polski i oferuje kompleksowe usługi związane z przygotowaniem wody na cele medyczne, rekreacyjne, socjalno-bytowe oraz przemysłowe. Firma powstała w 2006 roku, ale jej założyciel ma za sobą o wiele większe doświadczenie. To rodzinna działalność z tradycjami, która od lat prezentuje i wspiera te same wartości. Istotne jest doświadczenie i wiedza. Kadra to eksperci, którzy nie boją się żadnych wyzwań, a projekty powstają na bazie najlepszych komponentów. Zanim te trafią do oferty są dokładnie testowane i badane. Wybierane są tylko najsolidniejsze rozwiązania, by spełnić oczekiwania. Klarsan podjął współpracę z najlepszymi z branży uzdatniania wody. Wśród nich można wymienić takie firmy jak: Clack, Cintropur, Atlas Filtri, Lanxess. Każde zlecenie jest traktowane indywidualne, a podczas pracy chodzi o znalezienie najlepszych rozwiązań dostosowanych właśnie do tego przypadku.

Usługi obejmują między innymi: kompleksową analizę wody, wizję lokalną, wstępny wywiad, dobór metody uzdatniania wody, testy obciążeniowe, projekty stacji uzdatniania wody, realizację, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, obsługę stacji uzdatniania wody oraz szkolenia.

Skąd pomysł na markę Ecoperla?

Klarsan już od lat oferuje rozwiązania do przemysłu oraz gospodarstw domowych. Powstał pomysł rozdzielenia odbiorców i stworzenia dwóch marek. Pod marką Klarsan oferowane są urządzenia przemysłowe. Tu każda stacja uzdatniania wody musi być uszyta na miarę. Z kolei oferta dedykowana do gospodarstw domowych została specjalnie wyselekcjonowana i stworzona pod marką Ecoperla.

Dlaczego warto zaufać marce Ecoperla?

Marka Ecoperla to rozwiązania w pełni dopasowane do potrzeb, za którymi stoją profesjonaliści. Ich użytkowanie wiąże się z pewnością długotrwałości oraz tak samo wydajnej pracy przez lata. Warto postawić na wysoką jakość w korzystnej cenie.