Styczeń 2018 przyniósł zmiany w postaci modyfikacji jednego z najpopularniejszych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline CS. Ten produkt jest owocem ścisłej współpracy Erie Water Treatment oraz polskiej marki Ecoperla. Co dodano, aby ten zmiękczacz wody był jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika?

5 modeli z wyjątkowymi funkcjami

W serii zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline CS znajdziemy 5 modeli: z 11, 14, 17, 24, 30 litrami żywicy jonowymiennej. Już do tej pory te urządzenia były uznawane za o wiele lepsze i bardziej wydajne. Było to spowodowane doskonałym doborem głowicy sterującej działającej w oparciu o elektrozawory, zredukowaniem regeneracji o jeden cykl bez szkody dla wydajności złoża, dodaniem Ecoperla Perfect System oraz wieloma innymi funkcjami.

Co jeszcze dodano do tych wyjątkowych zmiękczaczy wody?

Jedną z najważniejszych zmian jest dodanie alarmu dźwiękowego, który poinformuje o potrzebie dosypania soli regeneracyjnej. Teraz już nie jesteśmy skazani na wieczną kontrolę panelu sterowania i zerkanie na stan zbiornika. Sama obsługa pod tym względem będzie o wiele bardziej komfortowa.

Następną wprowadzoną zmianą jest redukcja części w elektrozaworach. Teraz cała konstrukcja jest prostsza i mniej narażona na wystąpienie awarii.

Zmiany wprowadzone w pytce PCB dały możliwość zasilania zmiękczacza wody prądem stałym DC. Dodano też zupełnie nowy zasilacz elektryczny, który nie marnuje energii i zużywa jej o wiele mniej.

Zmiany nie ominęły też układu solankowania. Komponenty w nim obecne zostały wymienione na trwalsze i bezpieczniejsze w użyciu.

Poznaj więcej szczegółów na temat najpopularniejszego zmiękczacza wody z serii na https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-cs-30/

Zmiękczacze wody, które warto mieć u siebie w domu

Seria Ecoperla Slimline CS miała swoją premierę na polskim rynku dopiero rok temu. Już zyskała ogromne grono odbiorców i cudownie jest patrzeć jak te urządzenia stają się coraz lepsze, bardziej wydajne i ekonomiczne, a przede wszystkim przyjazne użytkownikom.