Rok 2022 przyniósł zmiany w postaci modyfikacji jednego z najpopularniejszych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline. Ten produkt jest owocem ścisłej współpracy Pentair oraz polskiej marki Ecoperla. Co dodano, aby ten zmiękczacz wody był jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika?

3 modele z wyjątkowymi funkcjami

W serii zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline znajdziemy 3 modele: z 14, 17 i 24 litrami monosferycznej żywicy jonowymiennej. Już do tej pory te urządzenia były uznawane za o wiele lepsze i bardziej wydajne. Było to spowodowane doskonałym doborem głowicy sterującej działającej w oparciu o elektrozawory, zredukowaniem regeneracji o jeden cykl bez szkody dla wydajności złoża, dodaniem Ecoperla Perfect System oraz wieloma innymi funkcjami.

Co jeszcze dodano do tych wyjątkowych zmiękczaczy wody?

Jedną z najważniejszych zmian jest dodanie modułu WiFi oraz alarmu dźwiękowego, który poinformuje o potrzebie dosypania soli regeneracyjnej. Teraz już nie jesteśmy skazani na wieczną kontrolę panelu sterowania i zerkanie na stan zbiornika. Sama obsługa pod tym względem będzie o wiele bardziej komfortowa.

Następną wprowadzoną zmianą jest redukcja części w elektrozaworach. Teraz cała konstrukcja jest prostsza i mniej narażona na wystąpienie awarii.

Zmiany wprowadzone w pytce PCB dały możliwość zasilania zmiękczacza wody prądem stałym DC. Dodano też zupełnie nowy zasilacz elektryczny, który nie marnuje energii i zużywa jej o wiele mniej.

Zmiany nie ominęły też układu solankowania. Komponenty w nim obecne zostały wymienione na trwalsze i bezpieczniejsze w użyciu.

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline

Poznaj więcej szczegółów na temat najpopularniejszego zmiękczacza wody z serii Ecoperla Slimline 24 na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-ecoperla-slimline-24/

Zmiękczacze wody, które warto mieć u siebie w domu

Seria Ecoperla Slimline miała swoją premierę na polskim rynku już kilka lat temu. Już zyskała ogromne grono odbiorców i cudownie jest patrzeć jak te urządzenia stają się coraz lepsze, bardziej wydajne i ekonomiczne, a przede wszystkim przyjazne użytkownikom.