Włoska firma Atlas Filtri od 35 lat zajmuje się produkcją urządzeń do uzdatniania wody. Zakres oferty obejmuje zarówno produkty do kuchni, domu jak i przemysłu. Wszystko dzięki zastosowaniu wyjątkowo wytrzymałych materiałów. Urządzenia posiadają wszystkie potrzebne atesty i dają gwarancję działania przez lata. Produkty dzielą się na filtry i wkłady.

Filtry Atlas Filtri

Produkty włoskiego producenta wykonane są w większości ze wzmocnionego polipropylenu. W przypadku przemysłu używa się również mosiądzu. Filtry dzielą się na serie. SX i BX cechuje wszechstronność – w zależności od tego, jakie wkłady umieścimy w środku, produkt będzie działać inaczej. Atlas Filtri Hydra i FA wyposażone są w system samoczyszczący. Jest to niezwykła zaleta ze względu na zmniejszoną konieczność wymiany wkładów, a co za tym idzie znaczne oszczędności. Seria K przeznaczona jest do przemysłu, natomiast BIG charakteryzuje wyjątkowa jakość wykonania, wytrzymałość oraz manometr i zawór spustowy (w niektórych modelach).

Więcej o modelach filtrów Atlas Filtri znajdziesz na stronie https://www.krainawody.pl/19-filtry-atlas-filtri

Wkłady Atlas Filtri

Wkłady podobnie jak filtry są analogicznie porozdzielane na serie i wykonane z trwałych materiałów. Mimo, że pasują do obudów marki Atlas Filtri, można je także stosować z produktami innych firm.