Wiele osób sądzi, jak się okazuje dość błędnie, że woda ze studni jest zawsze krystalicznie czysta. Nic bardziej mylnego, bowiem jak pokazują testy i badania, taka woda może być nawet zdecydowanie bardziej zanieczyszczona niż ta, która pochodzi z lokalnej sieci wodociągowej (gdzie przecież stosowane są różne procesy uzdatniania wody, które pozwalają na usunięcie substancji). Na szczęście takich zanieczyszczeń można się szybko i bardzo łatwo pozbyć.

Jaką stację wielofunkcyjną wybrać?

Ogromnie pomocna może być stacja wielofunkcyjna polskiej marki z serii Ecoperla Multitower. Urządzenie jest proste w obsłudze, a przy tym działa skutecznie. Nie tylko usuwa zanieczyszczenia z wody, ale również pozwala na zredukowanie stopnia jej twardości, co znacząco wpływa na poprawę jej jakości, nie tylko do picia ale również się do innego zastosowania użytkowego.

Ponadto, stacje wielofunkcyjne z serii Ecoperla Multitower są objęte aż 10-letnim okresem gwarancyjnym! Polska marka Ecoperla zapewnia świetne warunki. Przy okazji to doskonałe świadectwo jakości.

Jakie ujęcia są najbardziej narażone na występowanie zanieczyszczeń?

Na zanieczyszczenie i pojawienie się bakterii w wodzie w szczególności narażone są studnie płytkie. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że do takich studni mogą podchodzić wody gruntowe, które są skażone wieloma substancjami, między innymi nawozami sztucznymi pochodzącymi z rolnictwa i ogrodnictwa. Należy jednak pamiętać, że woda nie jest sterylnie czysta i naturalnie występują w niej pewne bakterie i substancje, które o ile nie występują w nadmiarze, są całkiem niegroźne.