Ecoperla Carbotower – informacje dla przyszłych właścicieli

Ecoperla Carbotower to ostatnio prawdziwy hit w przypadku właścicieli gospodarstw domowych. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku własnych ujęć, jak i wody wodociągowej. Jeśli chcesz korzystać z czystej i smacznej wody, to bardzo dobry wybór. Te informacje mogą Ci się przydać przed zakupem kolumny węglowej polskiej marki Ecoperla Carbotower!

kolumna węglowa Ecoperla Carbotower z węglem aktywnym

Głowica sterująca w Ecoperla Carbotower

W kolumnie węglowej Ecoperla Carbotower zastosowano ręczną głowicę, która sterowana jest ręcznie. To daje bardzo dużą możliwość samodzielnego określenia częstotliwości płukania złoża, co pozwala na dostosowanie intensywności oczyszczania wody do potrzeb danej sytuacji. Znacznie zmniejsza też koszty eksploatacji

Jeśli jednak użytkownik chce w pełni zautomatyzować proces uzdatniania wody, może wybrać kolumnę węglową Ecoperla Carbotower z głowicą automatyczną. Wtedy urządzeniu właściwie nie trzeba poświęcać uwagi.

Węgiel aktywny w Ecoperla Carbotower

Ecoperla Carbotower posiada wewnątrz znany ze swoich oczyszczających właściwości węgiel aktywny. Jest on wytwarzany z łupin orzechów kokosowych. Charakteryzuje się dużą powierzchnią porowatą, co przekłada się na bardzo skuteczną i wydajną adsorpcję zanieczyszczeń. Złoża tego typu są uznawane za jedne z najlepszych na rynku.

Podczas procesu uzdatniania są usuwane związki organiczne, pestycydy oraz inne substancje odpowiedzialne za pogorszenie smaku i zapachu wody. Ponadto usuwany jest także chlor, który może podrażniać skórę podczas kąpieli.

Ecoperla Carbotower zawiera komponenty najwyższej jakości produkowane w Europie.

10 lat gwarancji

Kolumny węglowe z serii Ecoperla Carbotower są objęte aż 10-letnim okresem gwarancyjnym! Polska marka Ecoperla zapewnia świetne warunki. Przy okazji to doskonałe świadectwo jakości.

One Comment

  1. Jako fanka węgla aktywnego jestem pewna, że taka kolumna będzie się dobrze sprawdzać. Sama się od niedawna nad taką zastanawiałam, ponieważ mam już zmiękczacz i kusi mnie polepszenie jakości swojej wody 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.