Ecoperla Tower – ekonomicznie, praktycznie i wydajnie

Bardzo często zbyt wysokie stężenie azotanów w zawartości wody użytkowej jest stosunkowo trudne do wykrycia. Warto jednak zadbać o dokładne sprawdzenie źródła wody pod kątem tego parametru. Nadmiar azotanów może przyczynić się do wyrządzenia ogromnych szkód w ludzkim organizmie. Azotany stanowią problem dla wszystkich osób, które korzystają z wody studniowej. Najczęściej można to zaobserwować na zamieszkiwanych przez nich terenach rolniczych.

Wydajna seria Ecoperla Tower do filtracji wody w domu

Urządzenia dobrane do konkretnych potrzeb

Ecoperla Nitratower z serii Ecoperla Tower usuwa z wody użytkowej siarczany oraz azotany. Urządzenie posiada wydajne i doskonale dobrane złoże o bardzo wysokiej jakości. Wyposażone jest również w praktyczny zestaw ustawień Ecoperla Smart System, który zapewnia oczyszczanie wody na bardzo wysokim poziomie. Dzięki takiej filtracji woda jest nie tylko całkowicie bezpieczna w użytkowaniu, ale również o wiele zdrowsza.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Stacja polskiej marki Ecoperla Nitratower usuwa azotany i siarczany w profesjonalny i wydajny sposób. Tego typu urządzenia o dużych wydajnościach mogą być dostępne w kilku wymiarach. System składa się z całkowicie bezawaryjnej oraz niezwykle funkcjonalnej głowicy przeznaczonej do sterowania, a także butli nierdzewnej wypełnionej najlepszym pod względem jakości złożem.

Ponadto, Stacje uzdatniania z serii Ecoperla Tower są objęte aż 10-letnim okresem gwarancyjnym! Polska marka Ecoperla zapewnia świetne warunki. Przy okazji to doskonałe świadectwo jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.