Woda ze studni nie zawsze jest czysta! Uważaj na szkodliwe substancje!

Wiele osób sądzi, jak się okazuje dość błędnie, że woda ze studni jest zawsze krystalicznie czysta. Nic bardziej mylnego, bowiem jak pokazują testy i badania, taka woda może być nawet zdecydowanie bardziej zanieczyszczona niż ta, która pochodzi z lokalnej sieci wodociągowej (gdzie przecież stosowane są różne procesy uzdatniania wody, które pozwalają na usunięcie substancji). Na szczęście takich zanieczyszczeń można się szybko i bardzo łatwo pozbyć.

stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multitower

Jaką stację wielofunkcyjną wybrać?

Ogromnie pomocna może być stacja wielofunkcyjna polskiej marki z serii Ecoperla Multitower. Urządzenie jest proste w obsłudze, a przy tym działa skutecznie. Nie tylko usuwa zanieczyszczenia z wody, ale również pozwala na zredukowanie stopnia jej twardości, co znacząco wpływa na poprawę jej jakości, nie tylko do picia ale również się do innego zastosowania użytkowego.

Ponadto, stacje wielofunkcyjne z serii Ecoperla Multitower są objęte aż 10-letnim okresem gwarancyjnym! Polska marka Ecoperla zapewnia świetne warunki. Przy okazji to doskonałe świadectwo jakości.

Jakie ujęcia są najbardziej narażone na występowanie zanieczyszczeń?

Na zanieczyszczenie i pojawienie się bakterii w wodzie w szczególności narażone są studnie płytkie. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że do takich studni mogą podchodzić wody gruntowe, które są skażone wieloma substancjami, między innymi nawozami sztucznymi pochodzącymi z rolnictwa i ogrodnictwa. Należy jednak pamiętać, że woda nie jest sterylnie czysta i naturalnie występują w niej pewne bakterie i substancje, które o ile nie występują w nadmiarze, są całkiem niegroźne.

2 Comments

  1. Mieliśmy straszny problem ze swoją wodą ze studni. Źle pachniała i robiły się rdzawe osady, przy czym woda nie wydawała się brudna. Po analizie wyszło przekroczenie żelaza i siarkowodór w wodzie… Ale pomogła stacja odżelaziająca z napowietrzaniem 🙂 Firma z filtrami świetnie się nami zajęła. A teraz woda jest super

  2. Oglądałem ostatnio na czyimś kanale YT tę stację, podobno się świetnie sprawdza. Sam się również nad nią zastanawiałem, ale na razie muszę sprawdzić swoją wodę, bo nie mam pewności, czy się nada takie cacko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.