Woda ze studni nie zawsze jest czysta! Uważaj na szkodliwe substancje!

Wiele osób sądzi, jak się okazuje dość błędnie, że woda ze studni jest zawsze krystalicznie czysta. Nic bardziej mylnego, bowiem jak pokazują testy i badania, taka woda może być nawet zdecydowanie bardziej zanieczyszczona niż ta, która pochodzi z lokalnej sieci wodociągowej (gdzie przecież stosowane są różne procesy uzdatniania wody, które c pozwalają na usunięcie substancji). na szczęście takich zanieczyszczeń można się szybko i bardzo łatwo pozbyć.

stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multitower

Jaką stację wielofunkcyjną wybrać?

Ogromnie pomocna może być stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multitower. Urządzenie jest proste w obsłudze, a przy tym działa skutecznie. Nie tylko usuwa zanieczyszczenia z wody, ale również pozwala na zredukowanie stopnia jej twardości, co znacząco wpływa na poprawę jej jakości, nie tylko do picia ale również się do innego zastosowania użytkowego.

Jakie ujęcia są najbardziej narażone na występowanie zanieczyszczeń?

Na zanieczyszczenie i pojawienie się bakterii w wodzie w szczególności narażone są studnie płytkie. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że do takich studni mogą podchodzić wody gruntowe, które są skażone wieloma substancjami, między innymi nawozami sztucznymi pochodzącymi z rolnictwa i ogrodnictwa. Należy jednak pamiętać, że woda nie jest sterylnie czysta i naturalnie występują w niej pewne bakterie i substancje, które o ile nie występują w nadmiarze, są całkiem niegroźne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.