Zmiękczacz wody Ecoperla Softower – czy warto go kupić?

Urządzenie Ecoperla Softower to doskonały sposób na pozbycie się problemu, jakim jest twarda woda. Posiada ona negatywny wpływ na ciało oraz na urządzenia domowe. Pogarsza stan skóry oraz włosów, tworzy nieestetyczne zacieki na armaturze, a także przyczynia się do awarii urządzeń AGD, takich jak pralka, zmywarka czy czajnik elektryczny.

zmiękczanie wody - jaki zmiękczacz wody wybrać

Zmiękczacz wody pozwoli zniwelować negatywne skutki zbyt dużej twardości wody, dzięki eliminacji jonów wapnia oraz magnezu. Ecoperla Softower posiada wbudowany mieszacz, który umożliwia regulowanie stopnia twardości. Pozwoli to dostosować wodę do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Jak działa Ecoperla Softower?

Podczas kontaktu wody z silnie kwaśnym złożem monosferycznym, zostaje ona odpowiednio przefiltrowana. Jony wapnia i magnezu usuwane są dzięki żywicy jonowymiennej. W procesie regeneracji udział bierze natomiast chlorek sodowy w postaci tabletek. Regeneracja złoża wykorzystuje przepływ przeciwprądowy Up-Flow, co jest niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem.

Zmiękczacz wody dodatkowo wykrywa w cieczy przekroczenie żelaza oraz manganu i je eliminuje. Użytkowanie ułatwia intuicyjny panel. Dlatego Ecoperla Softower to odpowiedni wybór dla każdego gospodarstwa domowego, które boryka się z problemem twardej wody

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.