Już po wielkiej premierze wyjątkowego systemu polskiej marki – Ecoperla Profine Zero. Ten produkt robi bardzo pozytywne wrażenie. W tym artykule postaramy się udowodnić, że nowoczesna odwrócona osmoza sprawdzi się w każdym domu i pokażemy powody, dla których pokocha ją cała rodzina.

Woda, którą pokocha cała rodzina

Rodziny coraz częściej starają się odnaleźć dobrą alternatywę dla wody butelkowanej. Dużą popularnością zaczynają cieszyć się filtry kuchenne, dzięki którym można pozyskać idealną wodę nie tylko do picia, ale także do przygotowywania gorących dań i napojów. Woda, którą chcemy pić powinna być przede wszystkim świeża, bezpieczna dla zdrowia, pozbawiona bakterii i wirusów oraz oczywiście charakteryzująca się odpowiednim smakiem, a także zapachem. Produktem, który jest w stanie zadbać o to, by przefiltrowana woda spełniała wszystkie te warunki jest Ecoperla Profine Zero.

Ogromną zaletą tej odwróconej osmozy jest możliwość poboru wody bez żadnych przerw. Dostęp do przefiltrowanej wody jest bardzo prosty i możliwy do uzyskania przez każdego z domowników. Pobór wody jest możliwy za pośrednictwem kranika, który wyróżnia się elegancją. Jest wykonany ze stali nierdzewnej. Dioda umieszczona z przodu zmieni kolor z niebieskiego na czerwony w momencie, gdy założone wkłady stracą swoje właściwości. To sygnał, że należy wymienić wkłady na nowe.

Jak szybko można pobrać wodę? 3 litrowy dzbanek napełnimy w minutę. Po tej ilości woda nadal będzie płynąć z kranu, jednak z mniejszą prędkością. Ważną informacją jest odrzut do kanalizacji, który wynosi tylko 2 litry. Jest to obecnie najniższa wartość możliwa do uzyskania.

Woda uwielbiana ze względu na minerały

Ecoperla Profine Zero to niezwykły system odwróconej osmozy, ponieważ daje możliwość zachowania oraz dostosowania ilości minerałów naturalnie występujących w wodzie. Wbudowany mieszacz pozwala na dowolne manewrowanie zawartością minerałów.

Woda przygotowana przez Ecoperla Profine Zero może być poddawana elektrolizie w jonizatorze wody. Przy okazji przefiltrowana ciecz ochrania urządzenie przed osadem mogącym powodować poważne awarie.

Najmniejsza odwrócona osmoza

Ecoperla Profine Zero należy do najmniejszych systemów odwróconej osmozy, z jakimi można spotkać się na rynku. Jej niewielkie wymiary sprawiają, że nie potrzebuje dużej przestrzeni, użytkownik praktycznie nie traci cennego miejsca na przechowywanie. Co ciekawe, to urządzenie mieści się nawet w szufladzie.

Innowacja w każdym calu

Ważne jest to, że Ecoperla Profine Zero nie potrzebuje do działania ani prądu, ani sterownika, ani też reduktora ciśnienia. Montaż jest niebywale prosty. Produkt jest bezgłośny. To naprawdę świetna propozycja dla nowoczesnych gospodarstw domowych, które chcą czerpać z wody jak najwięcej.