Ecoperla Elixir to niezwykły wkład rewitalizujący polskiej marki. Zapewnia wodę alkaliczną, wodorową, a w dodatku wodę pełną magnezu. Do tego nie pozostawia osadu. Dlaczego jest taki niesamowity?

Jak działa wkład Ecoperla Elixir?

Ecoperla Elixir zawiera czysty magnez, czyli jeden z najważniejszych dla organizmu składników. Codzienna dieta często sprawia, że pojawiają się jego niedobory. Woda pozwala je w łatwy sposób uzupełnić.

Kiedy surowa woda przepływa przez wkład rewitalizujący dochodzi do reakcji chemicznej. W jej wyniku powstaje woda alkaliczna, wodorowa i z wysokim stężeniem magnezu. Takiej wody nie trzeba poddawać obróbce termicznej. Nadaje się do bezpośredniego spożycia.

Co daje woda po wkładzie rewitalizującym?

Woda o takich właściwościach lepiej nawadnia organizm, pomaga chronić układ immunologiczny, do komórek szybciej docierają składniki odżywcze. Oprócz tego woda świetnie zwalcza wolne rodniki i powstrzymuje proces starzenia się. W dodatku pomaga chronić układ nerwowy, mięśniowy, kostny oraz zęby. Chroni nas przed powstawaniem nadciśnienia, udarów, zawałów serca.

Ecoperla Elixir – łatwy w instalacji, efektywny i ekonomiczny

Ecoperla Elixir jest częścią zestawu odwróconej osmozy Ecoperla Rosa. Jeśli już posiadasz filtr kuchenny, możesz zamontować Ecoperla Elixir zamiast mineralizatora lub jako dodatkowy element.