Nawodnienie organizmu konieczne jest to zachowania zdrowia organizmu. woda stanowi bowiem naturalne środowisko wszystkich procesów życiowych. Pijesz zatem wodę mineralną bądź z kranu. A gdyby tak zdobić dla siebie coś więcej? Gdyby wraz z każdą wypitą szklanką dbać o zdrowie i poprawiać swoje samopoczucie? To możliwe!

Jednym z najnowszych odkryć z zakresu zdrowia jest woda alkaliczna. Co to takiego? To najlepszy lek na wszechobecne zakwaszenie organizmu. Woda alkaliczna o zasadowym pH neutralizuje zakwaszenie organizmu, łagodząc szereg nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak rozdrażnienie, bóle głowy, bezsenność. Woda alkaliczna jest ponadto doskonałym źródłem łatwo przyswajalnego magnezu, na niedobory którego cierpi większość ludzi.

Skąd jednak zaopatrzyć się w wodę alkaliczną?

Jest na to bardzo prosta odpowiedź.Wkład rewitalizujący od polskiej marki Ecoperla Elixir to pasujący do każdego filtra kranowego wkład, który przepływającą przez niego wodę w magnez i wodór. Co dzieje się wtedy z wodą kranową? Jej pH zmienia się na alkaliczne, a woda staje się niezwykle bogatym źródłem magnezu. Pijąc wodę alkaliczną wzmocnisz serce, kości i mięśnie, złagodzisz skutki stresu oraz zadbasz o cerę i włosy.

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir