Branża uzdatniania wody także potrafi zaskakiwać! Najlepszym dowodem na tą tezę jest zmiana identyfikacji wizualnej, którą wprowadziła firma Klarsan. Jak Wam się podoba nowe logo?

O nowej identyfikacji wizualnej

Nowe logo to diametralna zmiana, którą można zauważyć na stronie internetowej, w materiałach promocyjnych i nowym katalogu produktowym. Kolory doskonale oddają drogę od wody zanieczyszczonej po odpowiednio uzdatnioną.

Ogromną zaletą tej firmy jest indywidualne podejście do klienta. Kontakt opiera się na takich filarach, jakimi są: konsultacje, analiza wody, projektowanie instalacji, montaż i serwis. W przypadku sektora przemysłowego istnieje również możliwość przeszkolenia kadry, która będzie się zajmowała obsługą stacji uzdatniania wody.

4 kroki do czystej wody

Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu wdrażania technologii uzdatniania wody w domu i przemyśle. Niezależnie od zapytania o stację lub zlecenia, współpraca opiera się na czterech ważnych filarach: analizie wody, doborze urządzeń, montażu oraz serwisie.

Klarsan może pochwalić się własnym laboratorium z profesjonalną aparaturą pomiarową. Dzięki temu można przebadać każdą próbkę wody pod kątem fizykochemicznym, a na podstawie wyników dobrać najlepiej działające urządzenia.

Wśród urządzeń można znaleźć szeroką gamę rozwiązań przeznaczonych do gospodarstw domowych oraz przemysłu. Od filtrów mechanicznych, przez systemy odwróconej osmozy, zmiękczacze wody, odżelaziacze, aż po środki do kondycjonowania wody i komponenty.

Potrzebujesz profesjonalnej porady?

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady związanej z uzdatnianiem wody, skontaktuj się. Więcej informacji o usługach oraz dostępnych produktach znajdziesz na odświeżonej stronie internetowej.

Wejdź na stronę klarsan.pl i uzyskaj więcej informacji

Klarsan nowe logo