Wreszcie doczekaliśmy się! Zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco wreszcie można kupić w Polsce z funkcją WiFi! Erie Water Treatment już dawno zapowiadało wprowadzenie tej funkcjonalności. Co jeszcze znalazło się w nowej serii?

Nowe funkcjonalności

Najważniejszym dodatkiem do nowej serii zmiękczaczy wody jest oczywiście dodanie WiFi. Dzięki temu możemy połączyć urządzenie z naszym tabletem lub telefonem. Erie stworzyło do tego specjalną aplikację Erie Connect działającą z systemem Android oraz IOS. Dzięki temu możemy śledzić i kontrolować pracę zmiękczacza wody. Oprócz tego w aplikacji znajdziemy tryb wakacyjny. Możemy go ustawić w czasie naszego wyjazdu. Działanie tego trybu powoduje rzadszą regenerację.

Jeszcze bardziej ekonomiczne działanie

Oprócz tego w zmiękczaczu wody zamontowano podświetlenie zbiornika na sól regeneracyjną. To udoskonalenie na pewno sprawi, że czynność dosypywania tabletek będzie przebiegała szybciej i wygodniej. To ukłon w stronę osób, które montują te urządzenia we wnękach.

Oprócz tego poprawiono pracę procesora, dzięki czemu skrócono czas regeneracji oraz zmniejszono zużycie soli do tego procesu.

Poznaj bliżej najpopularniejszy model z serii Erie IQsoft Eco na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-erie-iqsoft-eco-26/

Wersja na miarę dzisiejszych czasów

Wprowadzone udoskonalenia to doskonałe dopełnienie zmiękczaczy wody Erie IQsoft Eco. Opracowanie przez producenta tego urządzenia w najdrobniejszych szczegółach sprawia,że plasuje się w ścisłej czołówce najlepszych zmiękczaczy wody dostępnych na rynku.