Sprawdź, ile możesz zyskać stosując wkład Ecoperla Elixir

Ecoperla Elixir to niezwykły wkład rewitalizujący polskiej marki. Zapewnia wodę alkaliczną, wodorową, a w dodatku wodę pełną magnezu. Do tego nie pozostawia osadu. Dlaczego jest taki niesamowity?

woda wodorowa dzięki Ecoperla Elixir

Jak działa wkład Ecoperla Elixir?

Ecoperla Elixir zawiera czysty magnez, czyli jeden z najważniejszych dla organizmu składników. Codzienna dieta często sprawia, że pojawiają się jego niedobory. Woda pozwala je w łatwy sposób uzupełnić.

Kiedy surowa woda przepływa przez wkład rewitalizujący dochodzi do reakcji chemicznej. W jej wyniku powstaje woda alkaliczna, wodorowa i z wysokim stężeniem magnezu. Takiej wody nie trzeba poddawać obróbce termicznej. Nadaje się do bezpośredniego spożycia.

Co daje woda po wkładzie rewitalizującym?

Woda o takich właściwościach lepiej nawadnia organizm, pomaga chronić układ immunologiczny, do komórek szybciej docierają składniki odżywcze. Oprócz tego woda świetnie zwalcza wolne rodniki i powstrzymuje proces starzenia się. W dodatku pomaga chronić układ nerwowy, mięśniowy, kostny oraz zęby. Chroni nas przed powstawaniem nadciśnienia, udarów, zawałów serca.

Ecoperla Elixir – łatwy w instalacji, efektywny i ekonomiczny

Ecoperla Elixir jest częścią zestawu odwróconej osmozy Ecoperla Rosa. Jeśli już posiadasz filtr kuchenny, możesz zamontować Ecoperla Elixir zamiast mineralizatora lub jako dodatkowy element.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.